Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Hálózatirányítási tréning szakértő

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Az osztály működésén túl a társaságcsoport működésének, külső és belső szabályozási környezetének, folyamatainak naprakész ismerete, a tudásanyag önálló alkalmazása
  • IDCS Tréning szimuláció tréneri feladatok ellátása
  • Részvétel az üzemirányítók rendszeres, ismeretfelújító képzésében
  • Vizsgáztatás, üzemirányítói felkészítések szervezése
  • Üzemirányítói utánpótlás tervezés
  • A szakterület speciális oktatási szükségletének megszervezése, ismeretanyagokat össze állítása és azok oktatása
  • Részvétel a HIO folyamatokat érintő, más szabályzatgazda által készített szabályzatok elkészítésében és véleményezésében, szükség esetén módosítási javaslatok készítése
  • Részvétel a cégcsoportot, ill. a hálózatirányítást érintő külső szabályzási rendszerek kialakításában, változtatásában és véleményezésében
  • A szakterületet érintő ismeretanyagok átadásában és vizsgáztatásban való részvétel a társaságcsoport más területein egyaránt
  • A társaságot, illetőleg a HIO-t érintő döntések meghozatalánál képviselet ellátása
  • Külső és belső projektekben való részvétel, a társaságcsoport képviselete
  • Szükség esetén lakáskészenlét, munkahelyi ügyelet és üzemirányítói szolgálat adása

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség és legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Az irányítástechnikai rendszer üzemirányítói és előkészítői alkalmazásainak ismerete

Előny:

  • H02, H03, H04, H06 hálózatirányítás hatáskörébe tartozó hálózati folyamatok ismerete
  • Hálózatirányításon alkalmazott rendszerek ismerete
  • Üzemirányítási területi vizsga
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 72.

Pozíció azonosító: 226099