Munkavégzés helye:

Pécs, HU

Senior Solution Architect (Pécs)

E.ON Digital Technology Hungary Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok:

  • Javaslattétel projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására
  • Új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata
  • Saját termékek továbbfejlesztése, új komponensek és alkalmazások tervezése, kidolgozása
  • A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása
  • IT specifikációk megfogalmazásának támogatása
  • IT Architektúrális irányelvek betartása, betartatása
  • Projektek technológiai támogatása
  • Részvétel a teljes implementációs folyamatban
  • Szoros együttműködés a helyi és nemzetközi arhitekt kollégákkal, illetve a támogató csapat tagjaival

Elvárások:

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú (informatikai egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Architektúra standard módszerek ismerete (TOGAF)
  • Projekt módszerek ismerete (Agile)
  • Átfogó arhitektúrális ismeretek nagyvállalati rendszerek tekintetében
  • Üzleti igények megértésében és IT megoldásokra való lefordításában való jártasság
  • Jó moderációs és konfliktus kezelési képességek
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Utazási hajlandóság (belföld, külföld)

Előnyt jelent:

  • Energia elosztói területen szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete, elsősorban Microsoft Azure
  • Integrációs és innovációs technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Egyéni teljesítményed alapján elérhető bónusz: éves alapbér 15%-a
  • Éves br. 489.500 Ft-os cafeteria keretösszeg
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás: személyi alapbér 6%-a
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások
  • Stabil, nagyvállalati környezet nemzetközi háttérrel
  • Sokszínű szervezet, kiterjedt szakmai kapcsolatokkal
  • Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok
  • Üzletközeliség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Pécs

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kövess minket

www.eonkarrier.hu