Munkavégzés helye:

 Budapest, HU

Ügyfélmegoldások kiemelt értékesítési szakértő (Budapest)

E.ON MyEnergy Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az E.ON által nyújtott szolgáltatások között megtalálhatóak az energiatermeléshez kapcsolódóan a fűtési és hűtési rendszerekre vonatkozó teljes körű megoldások, továbbá az akár megújuló energiaforrással is támogatott villamosenergia-ellátás is. Ezeket a rendszereket nemcsak megtervezzük, de a kivitelezést is vállaljuk, valamint a kész rendszereket működtetjük és a helyszínen vagy távfelügyeletben ellenőrizzük azokat.

Megoldásértékesítési szakterületünkön új kollégánk a nagyvállalati ügyfeleink igényeinek kiszolgálásában venne részt komfort és gyártástechnológiai hideg/meleg-, napelemes-, rugalmassági-, világítási-, erősáramú megoldások értékesítésével.

Feladatok

  • Üzleti lehetőségek, leadek proaktív keresése, azonosítása
  • Sales koncepció kidolgozása majd letárgyalása az ügyféllel, szerződéskötés és ügyfelek utógondozása
  • Ügyfélszerződés megkötése érdekében egyeztetés a szolgáltatás szállításáért felelős társosztályokkal és az ajánlatok, szerződések jóváhagyása
  • Az üzleti lehetőségek értékesítési tölcsér mentén történő rendszerezése, tervezése és előrejelzése az egyes értékesítési fázisokra vonatkozón (pipeline management)
  • A kapcsolódó információk CRM rendszerben (Salesforce) történő karbantartása
  • Az ügyfél oldalán a döntéshozók (üzleti oldal, pénzügy, üzemeltetés, gyártás, IT, stb.) és döntéshozási folyamat, büdzsé információk alapos megismerése, hosszútávú üzleti kapcsolat felépítése, gondozása
  • Aktív összekötő szerep az ügyfél, valamint az üzletfejlesztés, a szolgáltatás szállításában résztvevők, illetve más értékesítési folyamat szereplők között a teljes, ügyfél elköteleződését sikeresen biztosító értékesítési folyamatban

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek

  • Gazdasági vagy műszaki területen szerzett főiskolai/egyetemi végzettség
  • Legalább 5 év értékesítési, ezen belül akvizíciós tapasztalat, ebből 3+ év projektértékesítő és/vagy komplex termék solution értékesítés területen szerzett tapasztalat
  • Előny energetikai/IT/banki/telekom/prémium műszaki szektorban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási gyakorlat közép- és felsővezetői szintű döntéshozókkal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, jó prezentációs készség magyarul és angolul
  • Erős belső motiváció és önállóság
  • Képesség kevésbé szoros felügyelet és irányítás melletti munkavégzésre a meghatározott célok mentén
  • Csapatjátékos attitűd
  • Képesség proaktív vezetési szerep felvételére a feladat függvényében
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Vállalati gépjárműt biztosítunk korlátlan magánhasználattal
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Egyénre szabható cafeteria keret
  • Áramdíj kedvezmény
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:  Budapest

Pozíció azonosító: 223663