Munkavégzés helye:

 Budapest, HU

Értékesítési támogató munkatárs (e-mobilitás)

E.ON MyEnergy Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok, amelyeket Rád bíznánk

  • Aktívan részt vesz az érintett E-mobilitás üzletág jövedelmezőségének biztosításában, üzleti céljainak teljesítésében
  • Eszközértékesítési és kivitelezési projektek kapcsán a sales támogatása
  • Futó projektek során projektasszisztensi feladatok ellátása, naprakész adminisztráció biztosítása
  • Elkészült ajánlatok és szerződések státuszának folyamatos monitorozása, elutasítás esetén annak okának felkutatása
  • Szoros együttműködés a sikeres értékesítés érdekében a sales területtel, termékfejlesztéshez adatszolgáltatás
  • Sablonok és szakmai anyagok elkészítése, naprakészen tartása
  • Dokumentációk ellenőrzése, belső szabályozásoknak való megfelelés biztosítása
  • Komplexitásban egyszerű értékesítési ügyletek ügyféllel való egyeztetése és a megfelelő rendszerekben való adminisztrációja
  • E-mobilitási termékek kapcsán ügyféljelzések fogadása mind írásban mind telefonon. Szükség esetén ügyféligények kezelése, azok megválaszolása, kapcsolattartás
  • Termékek értékesítése során szükséges számlázási folyamatok elvégzése, azok teljesülésének ellenőrzése
  • Rendezvények szervezése során support tevékenységek elvégzése, koordináció
  • Agilis módszertan alkalmazása a mindennapi munkavégzés során

Elvárások

  • ​​​​​​Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent (E-mobilitási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes (B2) angol nyelvtudás
  • B típusú gépjármű vezetői engedély
  • NPS, Ügyfélelégedettség, kialakításában, mérésében, működtetésében szerzett tapasztalat előny
  • Proaktivitás, kreatív, önálló gondolkodás

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Éves bruttó 550.000 Ft Cafeteria keret
  • Céges laptop, céges telefon magánhasználattal
  • Közel 40 különböző juttatási lehetőség és kedvezmény:
    • Élet-balesetbiztosítás
    • Magánegészségügyi járóbeteg-ellátás
    • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
    • Útiköltség-elszámolás
    • Sportolási lehetőségek támogatása
  • Fejlődésedhez és szakmai előre lepésedhez minden lehetőséget biztosítunk (szakmai tréningek, oktatások, mentor program)
  • Stabilitás, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:  Budapest

Pozíció azonosító: 231670