Munkavégzés helye:

 Debrecen, HU

Mérnök projektmenedzser (Debrecen)

E.ON MyEnergy Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

A Kivitelezési Osztály feladata megvalósítani azon erőműveket, rendszereket, energetikai korszerűsítéseket országszerte, amelyekre ügyfeleink szerződtek. Mérnökeink és szakembereink azon dolgoznak, hogy a lehető legmagasabb színvonalon, határidőben, a HSE elvárásainak megfelelően kivitelezésre kerüljenek a projektek.

Ha szívesen kipróbálnád magad projektvezetőként, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Feladata a kivitelezési szerződésben foglaltak sikeres végrehajtása, határidők tartása, az ügyféllel megkötött szerződésekben szereplő vállalások teljesítése, projekt végrehajtásának helyszíni és kivitelezői koordinációja, az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatokkal együtt.
  • Felel saját hatáskörében a HSE ellenőrzésekért, munka és balesetvédelmi szabályok betartásáért és betartatásáért
  • Építőipari és villamosipari munkák napi koordinálása a kivitelező építésvezetőjével és felelős műszaki vezetőjével együttműködve.
  • Helyszíni kooperáció/megbeszélések szervezése, kapcsolattartás az ügyféllel, beruházóval, tervezővel, kivitelezővel
  • Közreműködik a projekthez kapcsolódó feladatokban, elkészíti az idő-ütemterv frissítéseket (magyar és angol nyelven).
  • Folyamatosan ellenőrzi a részhatáridők szerinti előrehaladást, a meghatározott határidőket betartatja minden közreműködővel.
  • Részt vesz az organizációs bejárásokon.
  • Folyamatosan ellenőrzi a kivitelezést, betartatja a szabványokat, előírásokat.
  • Ellenőrzi az építési naplót.
  • Megköveteli a munkavédelmi előírások betartását.
  • Aktív közreműködés a műszaki átadás-átvétel folyamatában.
  • Üzembehelyezési eljárás koordinálása, felügyelete.
  • A balesetek vagy veszéllyel járó helyzetek, állapotok jelentése és kezelése a HSE előírásoknak megfelelően.

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai villamosmérnök végzettség
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat villamosipari kivitelezési területen
  • Nagy volumenű projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Munkavégzésre alkalmas angol nyelvtudás (pl.: külföldi partnerekkel egyeztetés)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felelős műszaki vezető (FMV) és műszaki ellenőri (ME) jogosultság – amennyiben még nem áll rendelkezésre, nálunk megszerezheted a hozzá szükséges tapasztalatot és az adminisztrációs terheket is átvállaljuk

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 550.000 Ft Cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15%-a
  • Vállalati gépjármű magánhasználattal
  • Áramdíj kedvezmény
  • Home office lehetőség
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

Munkavégzés helye:   Debrecen

Pozíció azonosító: 229072

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kövess minket

www.eonkarrier.hu