Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Értékesítési szakértő

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az E.ON Energiamegoldások Kft. villamos energia és földgáz nagy- és kiskereskedelemi tevékenységet végez. Üzleti ügyfeleink számára egy kézből, egykapus ügyintézéssel biztosítunk villamos energia és földgáz szolgáltatást.

Az Üzleti ügyfelek energiaértékesítési csoportja a magyar piac üzleti ügyfeleit látja el az általuk igényelt energiával, továbbá magas szinten biztosít számukra széleskörű energetikai tanácsadást és támogatást.

Feladatok, amelyeket Rád bíznánk

  • Magas szintű nemzetközi tárgyalásokban való részvétel és a B2B Large értékesítés szakértői támogatása.
  • A meglévő ügyfélköre számára energiakereskedelmi (core) és egyéb (non-core) termékek és szolgáltatások ajánlatainak elkészítése, szerződések megkötése és felügyelete, felelősség vállalás a szerződések kapcsán befolyó árbevételért és az ügyfelekhez rendelhető költségek alakulásáért.
  • Folyamatos új nemzetközi üzleti lehetőségek kutatása, elemzése és kiaknázása összhangban a szervezet hosszú távú és stratégiai terveivel.
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a nemzetközi beszerzési tendereket szervező és koordináló hazai és külföldi cégekkel.
  • Aktív és folyamatos energiapiaci monitoring és piacfigyelés mind a helyi, mind a regionális, mind a globális események tekintetében.
  • Aktívan hozzájárul az üzletfejlesztési folyamat tervezéséhez, szervezéséhez és folyamatos fejlesztéséhez.
  • Ügyfélmegkeresések fogadása és kezelése.
  • Adatszolgáltatás a középtávú tervezéshez, kereskedelmi és marketingakciókhoz, vezetői riportokhoz, ajánlatok készítéséhez.
  • A mindenkori értékesítési jelentési/tervezési rendszer határidőinek és tartalmi követelményeinek betartása a megfelelő minőségi elvárásokat szem előtt tartva.
  • Felelős a munkája során érintett szerződések, jogi szabályozások és belső szabályzatok betartásáért különös tekintettel az üzleti információk, adatok védelmére vonatkozóan.
  • Értékesítési akciók végrehajtása
  • Ügyfélrendezvényen és szakmai rendezvényeken, konferenciákon való részvétel.

Elvárások

  • ​​​​​​Egyetemi/főiskolai végzettség - gazdasági/műszaki/kereskedelmi
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben eltöltött, bizonyított, lekövethető nemzetközi értékesítői tapasztalat és kapcsolati bázis
  • Magabiztos MS Windows és MS Office (különösen MS PowerPoint) használat
  • „B” kategóriás jogosítvány és aktív gépjárművezetési gyakorlat
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Aktív (élő), legalább C1 minősítésű, tárgyalási szintű, iparág-specifikus angol nyelvtudás

Előny

  • Német nyelvtudás
  • SalesForce, SAS és egyes SAP modulok használata

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú éves bónusz
  • Céges autó magánhasználattal
  • Sikeres értékesítés esetén motiváló mértékű jutalék
  • Éves bruttó 300.000 Ft Cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulás
  • Céges laptop, céges telefon magánhasználattal
  • Közel 40 különböző juttatási lehetőség és kedvezmény:
    • Élet-balesetbiztosítás
    • Magánegészségügyi járóbeteg-ellátás
    • Kedvezményes áramvételezési lehetőség
    • Sportolási lehetőségek támogatása
  • Fejlődésedhez és szakmai előre lepésedhez minden lehetőséget biztosítunk (szakmai tréningek, oktatások, mentor program)
  • Stabilitás, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 230808