Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Üzemeltetés támogató munkatárs

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Kiválóan kommunikálsz és az ügyfélközpontúság is közel áll hozzád? Alaposan végzed a munkád és fontos számodra a határidők betartása? Akkor jelentkezz most! Hálózati Üzemeltetés Osztályunkhoz keressük új kollégánkat.

Feladatok:

  • Mérőhelyi csoportos és egyedi tervek véleményezése
  • A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési, elemzési és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Statisztikák és riportok készítése adatbázisokból
  • Üzem kiemelt, nyomon követendő munkáiból napi, heti és havi szintű átfogó kimutatása
  • Közreműködés a régióhoz beérkező műszaki ügyek kivizsgálásában, kezelésben
  • Területi csoportvezetők munkájának szakmai és módszertani támogatása
  • Munkatársak szakmai támogatása

Elvárások:

  • Technikusi végzettség és 3 év üzemeltetésben szerzett tapasztalat vagy felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség és 1 év üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves bruttó 300.000 Ft Cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Céges telefont biztosítunk, melyet magán célokra is használhatsz
  • Olyan kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást nyújtunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Számítunk az energiádra, várjuk pályázatodat!

Munkavégzés helye: Budapest

Pozíció azonosító: 226333