Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Ingatlan üzemeltetési munkatárs

E.ON Ügyfélszolgálati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok

  • Létesítmény(ek) külső-belső szabályoknak/szabályzatoknak, szerződéseknek és előírásoknak megfelelő operatív, zavartalan üzemeltetése
  • Ingatlangazdálkodási/ingatlanüzemeltetési szerződésekben meghatározott feladatok operatív végrehajtásának, szervezése, összehangolása, eltérések és változások kezelése, dokumentálása
  • Ügyféligények fogadása, megválaszolása, tájékoztatás, egyeztetések lefolytatása üzemeltetési operatív feladatokban
  • Bérlőkkel, bérbeadókkal, valamint a területen munkát végző vállalkozókkal együttműködés és kapcsolattartás
  • Az épületek állagában, központi berendezéseiben jelentkező meghibásodások és károk haladéktalan bejelentése, elhárítás és javítás nyomon követése, ellenőrzése
  • Szolgáltatás kiesés esetén intézkedések megtétele a szolgáltatás pótlására /visszaállítására.
  • A központi fűtés-, víz-, villanyóra állásának rögzítése, a leolvasott adatok pontosításának ellenőrzése; a Szolgáltatók által jelzett szolgáltatási szünetekről a munkatársak időben történő értesítése
  • Költöztetések szervezése, és szervezeti egységek támogatása a költözés során

Elvárások

  • Középfokú (építőipari vagy műszaki szakirányú) végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tanulási hajlandóság, fejlődési képesség
  • Határozottság
  • Jó szervező készség
  • Technikusi végzettség előny

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 550.000 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Áramdíj kedvezmény
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Hengermalom u. 18.

Pozíció azonosító: 230282