Munkavégzés helye:

Budapest, HU

Projekt és programmenedzsment szakterületvezető (Budapest)

E.ON Energiamegoldások Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Feladatok:

  • IT projektek portfóliójának menedzselése,  áram, gáz és energetikai megoldások területén, biztosítva a projektek időbeni és költséghatékony végrehajtását
  • Üzleti oldali projektvezetői, üzleti elemzői csapat irányítása fejlesztése és erőforrás gazdai feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és együttműködés az Eon Hungária portfólió menedzsment területével, biztosítva a zökkenőmentes működést és kommunikációt
  • Projektek tervezésnek, ütemezésének, költségvetés készítésnek összefogása és nyomon követése
  • Portfóliószintű Kockázatok és problémák azonosítása, kezelése és megoldása, projekt elakadások megoldásának segítése
  • Rendszeres jelentések készítése a projektek állapotáról a vezetőség számára
  • Projekt dokumentációk elkészítésének felügyelete
  • Projektek minőségi és mennyiségi mutatóinak figyelemmel kísérése, elemzése és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előnyben részesítjük az IT, mérnöki vagy gazdasági területeken szerzett diplomát)
  • Legalább 5 éves tapasztalat projektmenedzsment területen (előnyösen IT projektekben) és 3 éves tapasztalat portfólió menedzsmentben
  • Tapasztalat belső és külső csapatok irányításában, koordinálásában
  • Tárgyalási szintű (B2) angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Erős problémamegoldó képesség és a kockázatkezelésben való jártasság.
  • PM módszertanok és eszközök (pl. Agile, Scrum, PMP) ismerete és alkalmazása.
  • Magas szintű analitikai képességek és a részletekre való odafigyelés.
  • Előny: Energetikai szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő és homeoffice lehetőség
  • Inspiráló és támogató munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Ha szeretnél egy izgalmas és kihívásokkal teli pozícióban dolgozni, és megfelelsz az elvárásoknak, várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Hengermalom út 18.

Pozíció azonosító: 228274

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.