Munkavégzés helye:

Pécs, HU

Junior Villamosmérnök - Regionális beruházási területi referens

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Junior villamosmérnök

A mérnök utánpótlás szakterületeink felelnek a gáz-, és villamos elosztó vállalataink mérnök utánpótlási programjaiért. A junior villamosmérnök programunkat végzett mérnökökre optimalizáltuk. A 12 hónapos program során egy diplomára épülő villamoshálózati alapképzést valósítunk meg a győri és pécsi telephelyeinken. Az alapképzést követően konkrét pozíciókra készít fel a program.

A programban résztvevőket teljes munkaidőben foglalkoztatjuk 1 éves határozott, azt követően határozatlan idejű munkaszerződés lehetőségével. Jelentkezésedet az ország bármely pontjáról várjuk!

Alapképzés során a feladatok:

  • Nagyvállalati kultúra megismerése és LEAN ismeretek alkalmazása a gyakorlatban
  • Villamos energia rendszer a gyakorlatban
  • Hálózati technológiák, műszaki előírások, ágazati típustervek gyakorlati alkalmazása
  • Munkavégzési, munkavédelmi szabályok megismerése, alkalmazása
  • Terepi jelenlétek, beszállítói üzemek látogatása

Célirányos képzés során a feladatok:

  • Lehetőséged lesz beruházási folyamatokban, hálózatüzemeltetési folyamatokban, kivitelezési tevékenységekben való részvételre
  • Bekapcsolódás a munkavégzésbe, projektfeladatokba
  • Szakterületek által alkalmazott szoftverek (pl. AutoCad, Neplan, SAP, SCADA, INIS, stb.) használatának elsajátítása és gyakorlati alkalmazása üzemi körülmények között

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (ha a diplomád legkésőbb 6 hónapon belül megszerzed, vagy ha már megvan, akkor 2 évnél nem régebbi)
  • Szeress egy lendületes csapatban dolgozni
  • Előny a „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményedet, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Juttatási csomag (cafeteria, áramdíj kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes sportolási és üdülési lehetőségek)
  • Modern munkaeszközöket:
    • notebook,
    • céges mobiltelefon és előfizetés, melyben lehetőség van családtagok bevonására,
  • Fiatal, lendületes, kreatív szakmai csapatot
    • mindig vidám irodai hangulat
    • rugalmas foglalkoztatás, otthoni munkavégzés lehetősége (évi 110 nap)
  • Karrierlehetőségeket az E.ON magyarországi és nemzetközi cégcsoportjában
  • Albérleti támogatást, ha több mint 100km-ről kell költöznöd

Munkavégzés helye: Pécs

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.