Munkavégzés helye:

Tatabánya, HU

Projektmérnök (villamosmérnök) - Tatabánya

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Ha erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel és szívesen foglalkoznál villamos hálózatfejlesztési igények projektvezetésével (projekt nyitás - tervezés - kivitelezés - zárás), várjuk a jelentkezésedet a tatabányai pozíciónkra

Feladatok:

  • Részvétel organizációs bejáráson
  • Munkaterület átadások összehívása, dokumentálása.
  • Műszaki átadások összehívása, dokumentálása
  • Közreműködés a hálózati vagyonváltozások rendezésében
  • Üzembe helyezések dokumentumok elkészítése
  • Kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek ellenőrzése, közreműködés tervzsürin
  • Kártalanításokba való közreműködés
  • A vállalkozói munkavégzés rendszeres, technológiai szempontú ellenőrzése, kivitelezők minősítése
  • A megépült hálózatok Üzemeltetési engedélyének rendezése
  • Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási rendszerek működtetésében
  • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Együttműködés az üzem szakterületeivel
  • E-napló rá vonatkozó részének vezetése

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből legalább 3 év szakma specifikus
  • B kategóriás jogosítvány
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete, szakma specifikus szoftverek ismerete
  • Ügyfélbarát hozzáállás, társszervezetekkel való együttműködés
  • Proaktív, változásokra nyitott szemlélet

Amit kínálunk:

  • Bónusz: elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya

Pozíció azonosító: 229730

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Kövess minket

www.eonkarrier.hu