Munkavégzés helye:

Tatabánya, HU

Tervellenőr (elosztóhálózat) - Tatabánya

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Az Áramhálózati regionális központ meghatározó szerepet lát el az észak-dunántúli régió fogyasztóinak és kiserőműves csatlakozásainak, áramhálózati beruházásainak, létesítéseinek megtervezésében, a projektek ütemezésében és megvalósításuk irányításában. Regionális szinten optimalizálja a beruházási tevékenységet és biztosítja az üzleti (mérőn túli) szolgáltatások folyamatos fejlesztését. Jelenleg az Áramhálózati regionális központ beruházási szakterületének csapatába keresünk az elosztóhálózati területen (KÖF/KIF) keletkező műszaki tervek minőségéért, kivitelezhetőségéért felelős kollégát a tatabányai telephelyünkre.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a tervezőkkel (belső E.ON-os tervezők és külső keretszerződött tervezők)
  • Külső és belső KÖF/KIF hálózati tervezőkkel helyszíni bejárás
  • Nyomvonal zsűrik szervezése és aktív részvétel
  • Tervjóváhagyó zsűrik szervezése és aktív részvétel
  • Rendszeres egyeztetések a folyamatban lévő tervezésekkel kapcsolatosan
  • Kivitelezések során a tervezési problémák megoldásának támogatása
  • Projektgazdák, fejlesztők, tervezők munkavégzésének szakmai támogatása
  • Tervezési feladatokkal kapcsolatos naprakész rendszeradatok (státuszok), projekt adatok biztosítása
  • Döntés előkészítések során szakmai anyagok összeállítása
  • Oktatások, szabályzatok ismertetése, szakmai színvonal biztosítása
  • Szakterületek közötti együttműködés fenntartása, és működtetése (Csatlakozás, Tervezés, Beruházás)
  • Folyamati és technológiai javító intézkedések megfogalmazása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office használat
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Napi szintű utazási hajlandóság a telephely kb. 100km-es hatósugarán belül
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkaszervezés, munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 10%-a
  • Éves bruttó 300.000 Ft cafeteria keret
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: 2800 Tatabánya, Március 15 utca 11

Pozíció azonosító: 228669